Reklam
Bugun...


MHP ADANA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI MEHMET ALİ ARSLAN BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

MHP ADANA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI MEHMET ALİ ARSLAN BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Aday Aday Mahmet Ali Arslan, Yerel Basın Mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. 

Arslan, Ceyhan'da Yerel Basınla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Aday Aday Mahmet Ali Arslan, Yerel Basın Mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Picasso Teras Cafe'de Ceyhan'ın yerel Basın Mensuplarıyla bir araya gelen Arslan, siyasi hayatının başlamasında ve ülkücülüğe ilk adımı atmasında Ceyhan yerel Basınının çok önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Sohpet havasında geçen toplantı da Mehmet Ali Arslan, Aday Adaylığı sürcinde projelerden bahstmenin doğru bir davranış olmayacağını belirtti. Genel konulara değinen Arslan, "Adana'dan 14 milletvekilki çıkacak, milletvekillerinin STK'lar muhtarlar ve öğrencilerle beraber Adana'ın sorunlarını Ankara'ya taşıması gerektiğine inanıyoryum. Benim hedefim  parti gözetmeksizin milletvekillerinin birlik içerisnde Adana için mücadele etmesidir. Adana'nın geldiğ durum göz önünde. Önce Adana'yı düştüğü bu durumdan kurtarmak için elimden geleni yapacağımdan hiç kimsenin kuşkusu olamsın" dedi.

Bir soru üzerine Yumurtalık'la ilgilide konuşan Arslan, "Öncelikle Yumurtalık-karataş hattının bir an evvel ele alınması gerekir. Turizm açısından bizim en önemli bölgemiz olmasına rağmen henüz yıllardan bu yana Ceyhan-Yumurtalık yolu dahi bir türlü bitirilememiş durumda. Kültür ve Turizm Bakanının Adana'lı olmasına rağmen Yumurtalık' turizm açısından bir şey yapılmadığı gibi orada çıkan kültür değerleride Adana'ya taşınmıştır. Yumurtalık'ın turizm şehri olması içi,n gerekli çalışmalarıda inşallah MHP iktidarı ile bize kısmet olacak" dedi.

Arslan'a bir basın mensubunun Hüseyin Sözlü'nün velahtı olduğunuz konuşuluyor,  gerçekten böyle mi? sorusuna,"Başkan Sözlü'yle 24 yıldır beraberim, Sayın Sözlü'nün adayı olmak bana onur verir, Hüseyin Sözlü'den çok şey öğrendim. Ancak ben mensubu bulunduğum  ülkücü camianın adayıyım ve Hüseyin Sözlü'nün de siyasi mirasçısıyım" şeklinde cevapladı.

Haber :Bekir Uzel


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI